Chrzest świętyReferencje


Serdecznie polecam - za całokształt... Niesamowita osobowość, pełna pasji i oddająca całe serducho w to co robi. Karolina Stella wykonała dla nas sesję rodzinną i sesję z okazji Chrztu synka - obie są rewelacyjne. Dzięki wykonanym ujęciom mamy zatrzymane wspaniałe wspomnienia na długie lata. Dziękujemy bardzo .


Beata, Łukasz i Janek 


Jeśli chciałabyś Pamiątkę Fotograficzną z :

*Przygotowań
*Pleneru
*Ceremonii Chrztu św w Kościele
*Uroczystości

Wypelnij formularz kontakty w celu rezerwacji terminu


Administratorem Państwa danych osobowych jest Karolina Stella Flow photo, ul. Cieszyńska 49/25, 93-505 Łodź, NIP 7292633157. Z Administratorem danych można kontaktować za pośrednictwem:

- maila stella.flowphoto@gmail.com

-telefonicznie pod nr 503 505 572

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Mają państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności www.karolinastella.pl