SESJA BIZNESOWA JUSTYNY POMYKAŁY

Justyna Pomykała, która jest certyfikowanym coachem swoją stylizacja wsparła przekaz fotografii. Pomaga w rozwoju i działaniu i wznoszeniu pewności siebie w swojej pracy. Pomaga wprowadzać spokój i harmonię do życia oraz często pomaga w początkach danych działań u klientów.

Dlatego podczas konsultacji ustalałyśmy jaka stylizacja będzie najbardziej odpowiednia aby poprzez fotografie mogła pokazać cechy, które towarzyszą jej w pracy z klientami. Dobrze wprowadzić odpowiednie kolory do sesji zdjęciowej po to aby odbiorca odczuwał te emocje, które są priorytetowe dla odpowiednich działań.


Dlaczego ważna jest odpowiednia stylizacja do sesji zdjęciowej ?

Pewnie wiesz że każdy kolor ma swoją odpowiednie znaczenie.


Kolor czerwony - to doskonała barwa aby złapać czyjąś uwagę. Jest kolorem o energii męskiej, mówi o działaniu, decyzyjności, pewności siebie.

Kolor biały- symbolizuje czystość, dobroć , bezpieczeństwo. Jest też symbolem początku

Kolor zielony - to barwa rozwoju, natury, harmonii. Kolor zielony uspakaja i zmniejsza poziom stresu.Dlatego jak widzisz zanim spotykamy się na sesji zdjęciowej rozmawiamy o stylizacji i o tym jaki kolor jest Z Tobą najbardziej spójny i z Twoją marką.


A teraz zobacz jak wyglądała sesja zdjęciowa dla Justyny Pomykały.

Referencje

Współpraca z Karoliną Stellą była bardzo komfortowa. Cała sesja przebiegała w takiej atmosferze bardzo naturalnej, bardzo przyjemnej i takiej otwierającej. Co znaczy że była mocno nakierowana na osobę, której ta sesja właśnie dotyczyła. Na pokazanie jej takiego naturalnego stylu bycia a jednocześnie takiego mocno profesjonalny sposób odpowiedni właśnie do sesji biznesowych czy do sesji do wykorzystania w kontekście np. marek osobistych itp.

Karolinę zdecydowanie wyróżnia to że ma takie profesjonalne podejście do pracy a jedocześnie jest w nim cos takiego spirytualnego i to też wprowadza bardzo fajna atmosferę w pracy sprawiając że praca z nią jest taka bardzo przyjemna, bardzo naturalna i mocno otwierająca. Na pokazanie siebie i na pokazanie swojego takiego naturalnego oblicza. zdecydowanie polecam współprace z Karoliną Stellą osobą, które np. chciałyby wykorzystać zdjęcia do promocji swoich biznesów i poszukują fotografa, który będzie potrafił pokazać taką naturalną pewność siebie i energie, która każdej osobie towarzyszy w taki mocno profesjonalny sposobów. Dlatego jeśli szukacie takiego Fotografa to Karolina Stella będzie naprawdę świetnym wyborem.


Rekomendacje wideo znajdziesz pod linkiem poniżej :

https://fb.watch/nR9EA0NlkE/

Justyna Pomykała


Zapisz się na sesję zdjęciową

* chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
* chcesz zwiększyć sprzedaż
* chcesz zbudować profesjonalny wizerunek
* chcesz odświeżyć swoje biznesowe fotografie

Napisz wiadomość a otrzymasz 15 minutowa bezplatna konsultacje

Umów się

na sesję zdjęciową wypełniając formularz jeśli zależy Ci na wizerunku Twojej marki. Napisz widomość i pytania, na które odpowiem do 24 h.


Administratorem Państwa danych osobowych jest Karolina Stella Flow photo, ul. Cieszyńska 49/25, 93-505 Łodź, NIP 7292633157. Z Administratorem danych można kontaktować za pośrednictwem:

- maila stella.flowphoto@gmail.com

-telefonicznie pod nr 503 505 572

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Mają państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności www.karolinastella.pl