sesja Biznesowa Agnieszki Pikuły


Agnieszka Pikuła z która miałam przyjemność pracować przy sesji zdjęciowej jest dyplomowanym doradca zawodowym, certyfikowanym coach z kilkunastoletnim doświadczeniem we wsparciu kariery zawodowej.

Pomaga w zmianie pracy, przebranżowieniu się. Prowadzi szkolenia z przygotowania skutecznych dokumentów aplikacyjnych, treningi rozmów kwalifikacyjnych. Zajmuje się coachingiem mocnych stron, a przede wszystkim pomaga ruszyć z miejsca osobom, które straciły nadzieję na zmianę pracy. Buduje z klientami matrycę ich zasobów, aby mogli bardziej świadomie i z większą odwagą podejmować decyzje zawodowe. Zaprasza na konsultacje online i na żywo.


Jeśli działasz w branży usługowej z pewnością zastanawiasz się jak wyróżnić się spośród konkurencji.

Odpowiedź jest prosta - Wyróżnisz się Twoim indywidualizmem i autentycznością. Nie jesteś dla wszystkich ani nie wszyscy są dla Ciebie. Twój klient jest tam gdzie Ty i Twoje wartości, ponieważ on znajdzie Ciebie właśnie po wartościach, które są z nim spójne.

W ten sposób możesz zbudować długotrwałe relacje z klientem. Aby Twój klient mógł Cię poznać potrzebuje Cię zobaczyć. Pierwsze spotkanie odbywa się najczęściej drogą poprzez Fotografie kiedy szuka odpowiedniej usługi online.

Fotografia jest początkiem do tego aby Twój klient Cię polubił i zaufał.


TY JESTEŚ NAJLEPSZĄ WIZYTÓWKĄ SWOJEJ FIRMY.


Referencje

Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałą sesję zdjęciową. Polecam wszystkim współpracę! Pierwszy raz nie stresowałam się i czułam, że jestem w dobrych rękach.Agnieszka Pikuła

Zapisz się na sesje zdjęciową

* chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
* chcesz zwiększyć sprzedaż
* chcesz zbudować profesjonalny wizerunek
* chcesz odświeżyć swoje biznesowe fotografie

Napisz wiadomość a otrzymasz 15 minutowa bezplatna konsultacje