Sesja Biznesowa dla Justyna Niemyjska


Sesja fotograficzna, która dziś Tobie pokazuje odbyła się w Warszawie z Justyna Niemyjską która jest właścicielem firmy JN design. Justyna jest architektem z pasją pomaga w projektowaniu wnętrz prywatnych i komercyjnych. Na stronie Justyny zobaczysz jak nasza sesja fotograficzna dała efekt wizualny dla jakości usług jakie oferuje.


Czy wiesz że zdjęcia umożliwiają pokazanie klientom, co masz do zaoferowania?


Zdjęcia są treścią które bardzo dużo mówią o Tobie i Twojej firmie. Zdjęcia są potężną formą treści i mogą w znaczny sposób podnieść wizerunek Twojej marki oraz podniesienia atrakcyjności Twojej strony. Inwestując w profesjonalną sesje zdjęciową zapewniasz sobie jeszcze większą jakość Twoich usług i produktów. Dzięki takiej fotografii prowadzisz do zwiększenia widoczności i rozpoznawalności Twojej marki. Jeśli budujesz swoją markę i zależy Ci na odpowiednim wizerunku i postrzeganiu przez klienta już dziś zapisz się na sesje fotograficzna Wizerunkową. Poniżej znajdziesz formularz dzięki temu w bardzo szybki sposób będę mogła się z Tobą skontaktować lub zadzwoń aby poznać szczegóły współpracy.Referencje

Karolina ma niesamowity dar słuchania i zrozumienia ludzi, co przekłada się na owoce jej pracy fotografa. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną.


Justyna Niemyjska


Zapisz się na sesje zdjęciową

* chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
* chcesz zwiększyć sprzedaż
* chcesz zbudować profesjonalny wizerunek
* chcesz odświeżyć swoje biznesowe fotografie

Napisz wiadomość a otrzymasz 15 minutowa bezplatna konsultacjeAdministratorem Państwa danych osobowych jest Karolina Stella Flow photo, ul. Cieszyńska 49/25, 93-505 Łodź, NIP 7292633157. Z Administratorem danych można kontaktować za pośrednictwem:

- maila stella.flowphoto@gmail.com

-telefonicznie pod nr 503 505 572

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Mają państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności www.karolinastella.pl