sesja Kobieca Patrycji


Patrycja jest kobietą, która prowadzi na co dzień kilka biznesów i jej rytm dnia jest bardzo intensywny. Wie natomiast jak ważny jest czas dla samej siebie , dlatego zdecydowała się na sesje kobieca w apartamencie. Zrobiła sobie prezent na dzień kobiet.


Zastanawiałaś się kiedyś “ co mówi do Ciebie Twoja fotografia”?


Czy wiesz że dzięki fotografii możesz wznieść swoją pewność siebie, poczucie własnej wartości oraz akceptacji swojego ciała, ponieważ zdjęcie jest początkiem tego co możesz zobaczyć w sobie.

Każda kobieta chce czuć się piękną i chce czuć się dobrze ze swoim ciałem, niestety często jest tak że jest w ciele coś co trudno zaakceptować co doprowadza do obniżenia poczucia wartości oraz pewności siebie.

Z pewnością chciałabyś w pełni wyrażać siebie w swojej codzienności i czuć się dobrze ze sobą taka jaka jesteś.


dlatego jeśli:

- chcesz odkryć Co mówi Twoje ciało do Ciebie w codzienności i relacjach

- chcesz mieć świadomy kontakt ze swoim ciałem

- chcesz poczuć się wyjątkowo

  • chcesz zobaczyć siebie w odsłonie sensualnej
  • -chcesz się zrelaksować w kobiecym gronie- chcesz zrobić prezent swojemu mężczyźnie w postaci Fotografii


To wspaniale zapraszam Cię do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Napisz do mnie wiadomość w formularzu, który znajdziesz poniżej.
Referencje

Sesja z Karolina przebiegała w sposób naturalny i swobodny . Polecam sesję z Karolina wszystkim kobieta które chciałyby sobie w taki sposób zrobić prezent dla siebie .Patrycja


Zapisz się na sesje zdjęciową

* chcesz zwiekszyć swoja pewność siebie
* chcesz na nowo odkryć swoje piękno
* chcesz odkryć na nowo swoją kobiecość
* chcesz odświeżyć swoje fotografie

Napisz wiadomość a otrzymasz 15 minutowa bezplatna konsultacjeAdministratorem Państwa danych osobowych jest Karolina Stella Flow photo, ul. Cieszyńska 49/25, 93-505 Łodź, NIP 7292633157. Z Administratorem danych można kontaktować za pośrednictwem:

- maila stella.flowphoto@gmail.com

-telefonicznie pod nr 503 505 572

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Mają państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności www.karolinastella.pl