Sesja biznesowa Justyny stagowskiej


Justyna na co dzień uczy Języka angielskiego biznesowego online. Justyna tworząc swoja markę w social mediach wie jak ważny jest wizerunek i jak on wpływa na jakość marki osobistej. Dlatego spotkałyśmy się na sesji zdjęciowej aby odświeżyć zdjęcia a także aby mogła wykorzystać profesjonalne fotografie do swoich kampanii czy kursów językowych, które tworzy.

Sesja zdjęciowa odbyła się w Warszawie i była mocno lifestyle, dzięki temu na fotografiach widać autentyczność i swobodę co jest istotne budując markę, ponieważ społeczność obdarzy zaufaniem tylko kiedy będzie czuł autentyczność w działaniach.

I nad tym właśnie pracowałyśmy podczas sesji zdjęciowej.


Jesteś tutaj dlatego Zapraszam Cię do obejrzenia fotografii z tej oto sesji zdjęciowej.

Referencje

Poznałam Karolinę gdy potrzebowałam " na szybko" aktualnych zdjęć do komunikacji w social mediach i grafik. Nie była to jednak klasyczna sesja biznesowa, gdyż zależało mi żeby Karolina uchwyciła to jak prowadzę swoją firmę: na luzie, z uśmiechem. ze zdjęć korzystam regularnie w różnych materiałach. Bardzo polecam współprace z Karoliną.

Justyna Stagowska


Zapisz się na sesję zdjęciową

* chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
* chcesz zwiększyć sprzedaż
* chcesz zbudować profesjonalny wizerunek
* chcesz odświeżyć swoje biznesowe fotografie

Napisz Wiadomość a otrzymasz 15 minutową bezpłatną konsultację

Umów się

na sesję zdjęciową wypełniając formularz jeśli zależy Ci na wizerunku Twojej marki. Napisz widomość i pytania, na które odpowiem do 24 h.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Karolina Stella Flow photo, ul. Cieszyńska 49/25, 93-505 Łodź, NIP 7292633157. Z Administratorem danych można kontaktować za pośrednictwem:

- maila stella.flowphoto@gmail.com

-telefonicznie pod nr 503 505 572

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Mają państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności www.karolinastella.pl