sesja Biznesowa dla Mileny Kozik


Sesja biznesowa dla Pani Dyrektor Hotelu Ibis Mileny Kozik wykonana została w hotelu Ibis i Novotel w Łodzi.

Sesja zdjęciowa wykonana została z potrzeby aktualizacji fotografii.


Dlaczego miejsce sesji zdjęciowej jest ważne ?


Każdy czuje się dobrze w innej przestrzeni . Miejsce ma znaczenie ponieważ ma być ramą dla osoby która fotografuje. To może czasem wydawać się nie istotne w jakiej przestrzeni odbywa się sesja. Jednak ma ogromne znaczenie. Miejsce też opisuje Ciebie i mówi o Tobie jako jeden z przekazów.Referencje Dzięki elastycznemu podejściu sesja mogła zostać zrealizowana w bardzo krótkim czasie- potrzebowałam profesjonalnych zdjęć na już i udało się. Oprócz zrealizowania podstawowej usługi fotograficznej , na pewno dodała pewności siebie- atmosfera w czasie sesji była bardzo przyjemna, bez zbędnego dystansu , dobra komunikacja. Myślę ze to bardzo ważne bo fotografia to niełatwa sztuka- każdy ma pewne wyobrażenie siebie i wydaje mi się że nie łatwo zrealizować kompromis -wyobrażenie osoby fotografowanej o tym jak chce wyglądać i wyobrażenie fotografa o tym jak powinna wyglądać.


Dyrektor hotelu Ibis Milena Kozik

Zapisz się na sesje zdjęciową

* chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
* chcesz zwiększyć sprzedaż
* chcesz zbudować profesjonalny wizerunek
* chcesz odświeżyć swoje biznesowe fotografie

Napisz wiadomość a otrzymasz 15 minutowa bezplatna konsultacje


Administratorem Państwa danych osobowych jest Karolina Stella Flow photo, ul. Cieszyńska 49/25, 93-505 Łodź, NIP 7292633157. Z Administratorem danych można kontaktować za pośrednictwem:

- maila stella.flowphoto@gmail.com

-telefonicznie pod nr 503 505 572

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Mają państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności www.karolinastella.pl