sesja Biznesowa Moniki Sieleckiej

Monika Sielicka jest Certyfikowanym trenerem radykalnego wybaczania oraz Facylitatorem PSYCH-K® i Trenerem Mentalnym. Monika zajmuje się pracą z podświadomością. W sposób prosty i szybki zmienia nasze nieświadome limitujące przekonania w te wspierające, które pomagają kreować życie na naszych warunkach. Metody, które stosuje w swojej pracy pozwalają na odczuwalną redukcję stresu, traumatycznych przeżyć czy fobii.  Na sesjach pracuje z negatywnymi przekonaniami, schematami, które nie pozwalając nam żyć życiem o jakim marzymy.


Monika tworząc nowe działania potrzebowała uaktualnionych profesjonalnych fotografii.


Aktualizacja fotografii ma ogromne znaczenie . Dlaczego?


Zdjęcia systematycznie co najmniej raz do roku powinny być uaktualniane , gdyż oko odbiorcy - klienta bardzo szybko się przyzwyczaja i im częściej widzi te same zdjęcia przestaje na nie reagować i kontent wizualny już nie działa tak jak na początku.


Co się stanie kiedy to zrobisz ? 

- Twój klient będzie widział ruch - Twoje działania co wzmacnia zapamiętywanie Ciebie i Twojej marki.

- Dotrzesz do nowych klientów - fotografia, która przyciągnie do Ciebie klienta. 

Dlatego:

Zwiększ swoją widoczność w mediach poprzez systematyczne aktualizacje FOTOGRAFIIReferencje

Karolina jest niezwykle wrażliwą duszą dlatego tak miło wspominam pracę z nią. Jej sposób bycia i atmosfera jaką kreuję podczas sesji pozwala zupełnie się odciąć od świata zewnętrznego i dać się ponieść chwili. Naprawdę można czuć się swobodnie przy Karolinie, a każde kolejne ujęcie praktycznie tworzy się naturalnie - i o to chodzi - aby było flow, a nie sztuczne ustawianie. Praca z Karoliną to była przyjemność. Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z jej talentu i wrażliwego oka.Monika Sielecka

Zapisz się na sesje zdjęciową

* chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
* chcesz zwiększyć sprzedaż
* chcesz zbudować profesjonalny wizerunek
* chcesz odświeżyć swoje biznesowe fotografie

Napisz wiadomość a otrzymasz 15 minutowa bezplatna konsultacje