sesja Biznesowa Małgorzaty Jochaniak


Małgorzata Jochaniak z która współpracuje jest konkretną pewną siebie Kobieta, która z sukcesem pomaga w organizacji szkoleń, eventów oraz wydarzeń firmowych. Jako świadoma Kobieta mająca wiedzę jak ważny jest wizerunek wizualny marki, którą tworzy wykonałyśmy sesje zdjęciową, która najbardziej będzie spójna z jej brandingiem.


Większość przedsiębiorców chciałaby więcej klientów. A to oznacza swobodny przepływ, stabilność i bezpieczeństwo.

Zgodzisz się ze mną że łatwo to wygląda podczas planowania ale rzeczywistości musi nastąpić wiele czynników aby Twoja marka wzbudzała zaufanie dla Twoich klientów. Jednym z tych czynników jest treść wizualna. Zdjęcie jest Wizytówką, która przekazuje o nas wiele informacji. Istnieje wiele badań, które wykazują że sposób, w jaki przedstawiamy siebie, wpływa na reakcje innych ludzi.

Jeśli widzimy zdjęcie osoby radosnej, autentycznej istnieje większa szansa, że nawiążemy z nią dobrą relację. Przy takiej osobie czujemy się bezpieczni i zwiększa się zaufanie. Sesje biznesową stanowią wizytówkę. Takie zdjęcie powinno pokazywać jak dany przedsiębiorca wygląda, jaką emanuje energią i jakim jest człowiekiem. Na zdjęciu biznesowym pokazuje swój profesjonalizm, kompetencje i temperament. Przekaz jaki wyraża twarz , jest istotny w procesie zapamiętywania.


Jeśli jest to dla Ciebie ważne o czym wspomniałam już dziś zapisz się na sesje biznesową.

Referencje

W mojej pracy spotykam się z wieloma osobami coraz częściej spotkania są zdalne czasem telefoniczne a czasem wirtualne na różnego rodzaju platformach. Bardzo lubię wiedzieć z kim rozmawiam i też chciał bym aby moi klienci partnerzy też wiedzieli z kim rozmawiają. Sesja biznesowa jest bardzo ważna bo pozwala na identyfikacje rozmówcy. Jeśli wiem z kim rozmawiam to wzbudza we mnie to większe zaufanie. Cenie sobie swobodę i poczucie wolności i to doświadczyłam na sesji. Rozmowa z fotografem który chce Cię poznać i uchwycić to na zdjęciu jest bardzo nie typowe i to właśnie doświadczyłam w pracy z Panią Karoliną.

Fotograf to swego rodzaju artysta który widzi często to czego my nie widzimy. Panią Karolinę właśnie to wyróżnia i dlatego mogę z czystym sumieniem polecić innym osobą które cenią sobie spójność i profesjonalizm!!!

Dziękuję za współpracę i gorąco polecam bo praca z Karoliną to sama przyjemność. Już niebawem nowa sesja.


Małgorzata Jochaniak


Zapisz się na sesje zdjęciową

* chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
* chcesz zwiększyć sprzedaż
* chcesz zbudować profesjonalny wizerunek
* chcesz odświeżyć swoje biznesowe fotografie

Napisz wiadomość a otrzymasz 15 minutowa bezplatna konsultacje