sesja Biznesowa Natalii Kościuk


Natalia Kościuk tworzy markę " dziewczyny na swoim" . Pomaga w porządkowaniu i organizowaniu kobiecych biznesów. Pomaga pozyskiwać klientów i prowadzi konsultacje indywidualne oraz warsztaty.


Z Natalia spotkałyśmy się na sesji biznesowej, kiedy zaczynała tworzyć markę " dziewczyny na swoim " medium IG i FB. Potrzebowała Fotografii, które mogłaby wykorzystywać w tym medium. Zanim spotkałyśmy się na sesji zdjęciowej odbyłysmy dwie konsultacje wstępne, na których ustalałyśmy szczegóły sesji zdjęciowej.


Proces sesji zdjęciowej powinien rozpoczynać się od odpowiedniej komunikacji.


Dlaczego jest to ważne ?

Każda osoba potrzebuje innej fotografii. Często jest tak że zdjęcie traktowane jest w sposób beznamiętny. Wiesz że potrzebujesz fotografii aby wykorzystać je do swoich mediów czy kampanii. Potencjał fotografii może oddziaływać dużo łatwiej i szybciej dla Ciebie kiedy jest między nami odpowiednia komunikacja.

Czym jest odpowiednia komunikacja ?


Kiedy opowiesz mi więcej o sobie. To ważne abym poznała Ciebie i Twoja historię i Twoje wartości, którymi się kierujesz w życiu.


Kiedy powiesz mi w czym pomagasz innym i jaki jest Twój motyw.


Kiedy powiesz mi w jakich kolorach czujesz się najlepiej

Kiedy powiesz mi w jakiej przestrzeni czujesz się najlepiej.

Kiedy powiesz mi jak się czujesz podczas sesji zdjęciowej.


To wszystko wpływa na jakość fotografii ale także na Twoją energię która zapisujemy na fotografii a co za tym idzie, jak to będzie odczytywane z poziomu odbiorcy.


Zapisz się na bezpłatną konsultację w zakładce kontakt, który znajdziesz pod sesją zdjęciową.

Referencje

Poznałam Karolinę gdy potrzebowałam "na szybko" aktualnych zdjęć do komunikacji w social mediach i grafik. Nie była to jednak klasyczna sesja biznesowa, gdyż zależało mi żeby Karolina uchwyciła to jak prowadzę swoją firmę: na luzie, z uśmiechem, bez białego kołnierzyka. Udało jej się to bardzo dobrze a ze zdjęć korzystam regularnie w różnych materiałach. Bardzo polecam współpracę z Karoliną.


Natalia Kościuk


Zapisz się na sesje zdjęciową

* chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki
* chcesz zwiększyć sprzedaż
* chcesz zbudować profesjonalny wizerunek
* chcesz odświeżyć swoje biznesowe fotografie

Napisz wiadomość a otrzymasz 15 minutowa bezplatna konsultacjeAdministratorem Państwa danych osobowych jest Karolina Stella Flow photo, ul. Cieszyńska 49/25, 93-505 Łodź, NIP 7292633157. Z Administratorem danych można kontaktować za pośrednictwem:

- maila stella.flowphoto@gmail.com

-telefonicznie pod nr 503 505 572

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Mają państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności www.karolinastella.pl