sesja Kobieca Pauliny


Paulina jest mamą i żoną. Spotkałyśmy się na sesji Kobiecej, gdyż zapragnęła zrobić prezent swojemu mężowi w postaci sesji zdjęciowej sensualnej.


Sesja Kobieca nie musi być klasyczna. Z takiej sesji zdjęciowej możemy wydobyć znacznie więcej dla Ciebie.

Podczas sesji Kobiecej pracujemy także nad uwolnieniem Twojej energii kobiecej. Pracujemy z ciałem na poziomie akceptacji, tak abyś poczuła się pełnowartościową kobietą.

W sesji z Paulina mocno postawiłyśmy na zgłębienie swojej relacji z sama sobą. Paulina na co dzień dba o swoja rodzinę o swoje dzieci i męża. Cudownie że poczuła aby zrobić sobie tak wyjątkową sesje zdjęciową. To miałbyć prezent dla męża a finalnie to największy zrobiła dla siebie prezent bo każda kobieta jest godna i warta tego aby dostawała od życia wszystko co najlepsze.


I Ty jesteś Warta takiej sesji zdjęciowej.


Zapraszam Cię do tej kobiecej przestrzeni. Wypełnij formularz kontaktowy a


otrzymasz 15 min bezpłatna konsultację

dzięki której dopasuję indywidualnie do Ciebie cały proces sesji zdjęciowej według Twoich potrzeb.Referencje

Na czułam się wspaniale, bardzo swobodnie. Na co dzień mam wiele kompleksów dotyczących mojego wyglądu, które podczas tej sesji zniknęły niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Sesja odbyła się w atmosferze miłości i akceptacji, Karolina mocno pracowała nad moim sposobem myślenia o samej sobie. Chciała abym zobaczyła siebie jako piękną i seksowną żonę, mamę, kobietę. Udało się! Uwielbiam wracać do tych zdjęć. Udział w tej sesji i z tą panią fotograf to moja najlepsza decyzja.Paulina Nowowiejska


Zapisz się na sesje zdjęciową

* chcesz zwiekszyć swoja pewność siebie
* chcesz na nowo odkryć swoje piękno
* chcesz odkryć na nowo swoją kobiecość
* chcesz odświeżyć swoje fotografie

Napisz wiadomość a otrzymasz 15 minutowa bezplatna konsultacje


Administratorem Państwa danych osobowych jest Karolina Stella Flow photo, ul. Cieszyńska 49/25, 93-505 Łodź, NIP 7292633157. Z Administratorem danych można kontaktować za pośrednictwem:

- maila stella.flowphoto@gmail.com

-telefonicznie pod nr 503 505 572

Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Mają państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się w naszej Polityce Prywatności www.karolinastella.pl